<![CDATA[Ràdio Moià's Cloudcasts]]> http://bits.meloncholy.com/mixcloud-rss/ NodeJS RSS Module Thu, 27 Apr 2017 16:40:47 GMT <![CDATA[S'Acaba El Temps 23-04-2017]]> ]]> https://www.mixcloud.com/radiomoia/sacaba-el-temps-23-04-2017/ https://www.mixcloud.com/radiomoia/sacaba-el-temps-23-04-2017/ Sun, 23 Apr 2017 18:45:09 GMT <![CDATA[Ball Matinal 23-04-2017]]> ]]> https://www.mixcloud.com/radiomoia/ball-matinal-23-04-2017/ https://www.mixcloud.com/radiomoia/ball-matinal-23-04-2017/ Sun, 23 Apr 2017 18:43:48 GMT <![CDATA[Nit De Club 22-04-2017]]> ]]> https://www.mixcloud.com/radiomoia/nit-de-club-22-04-2017/ https://www.mixcloud.com/radiomoia/nit-de-club-22-04-2017/ Sun, 23 Apr 2017 18:42:30 GMT <![CDATA[Hot Dance 80 22-04-2017]]> ]]> https://www.mixcloud.com/radiomoia/hot-dance-80-22-04-2017/ https://www.mixcloud.com/radiomoia/hot-dance-80-22-04-2017/ Sun, 23 Apr 2017 18:41:43 GMT <![CDATA[El Racó De Les Arts 22-04-2017]]> ]]> https://www.mixcloud.com/radiomoia/el-rac%C3%B3-de-les-arts-22-04-2017/ https://www.mixcloud.com/radiomoia/el-rac%C3%B3-de-les-arts-22-04-2017/ Sun, 23 Apr 2017 18:40:30 GMT <![CDATA[La Novetat 22-04-2017]]> ]]> https://www.mixcloud.com/radiomoia/la-novetat-22-04-2017/ https://www.mixcloud.com/radiomoia/la-novetat-22-04-2017/ Sun, 23 Apr 2017 18:38:45 GMT <![CDATA[Que Et Sembla 22-04-2017]]> ]]> https://www.mixcloud.com/radiomoia/que-et-sembla-22-04-2017/ https://www.mixcloud.com/radiomoia/que-et-sembla-22-04-2017/ Sun, 23 Apr 2017 18:37:29 GMT <![CDATA[Desperta't Amb Música 22-04-2017]]> ]]> https://www.mixcloud.com/radiomoia/despertat-amb-m%C3%BAsica-22-04-2017/ https://www.mixcloud.com/radiomoia/despertat-amb-m%C3%BAsica-22-04-2017/ Sun, 23 Apr 2017 18:35:41 GMT <![CDATA[Disco Modium 21-04-2017]]> ]]> https://www.mixcloud.com/radiomoia/disco-modium-21-04-2017/ https://www.mixcloud.com/radiomoia/disco-modium-21-04-2017/ Sun, 23 Apr 2017 18:34:27 GMT <![CDATA[Demesenlla 20-04-2017]]> ]]> https://www.mixcloud.com/radiomoia/demesenlla-20-04-2017/ https://www.mixcloud.com/radiomoia/demesenlla-20-04-2017/ Sun, 23 Apr 2017 18:33:02 GMT <![CDATA[El Club Del Country 20-04-2017]]> ]]> https://www.mixcloud.com/radiomoia/el-club-del-country-20-04-2017/ https://www.mixcloud.com/radiomoia/el-club-del-country-20-04-2017/ Sun, 23 Apr 2017 18:31:36 GMT <![CDATA[Qui Dia Passa Any Empeny 19-04-2017]]> ]]> https://www.mixcloud.com/radiomoia/qui-dia-passa-any-empeny-19-04-2017/ https://www.mixcloud.com/radiomoia/qui-dia-passa-any-empeny-19-04-2017/ Sun, 23 Apr 2017 18:30:13 GMT <![CDATA[La Moixiganga 19-04-2017]]> ]]> https://www.mixcloud.com/radiomoia/la-moixiganga-19-04-2017/ https://www.mixcloud.com/radiomoia/la-moixiganga-19-04-2017/ Sun, 23 Apr 2017 18:28:45 GMT <![CDATA[I Tu, Què Fas? 05 (Treballem)]]> ]]> https://www.mixcloud.com/radiomoia/i-tu-qu%C3%A8-fas-05-treballem/ https://www.mixcloud.com/radiomoia/i-tu-qu%C3%A8-fas-05-treballem/ Mon, 17 Apr 2017 18:16:47 GMT <![CDATA[S'Acaba El Temps 16-04-2017]]> ]]> https://www.mixcloud.com/radiomoia/sacaba-el-temps-16-04-2017/ https://www.mixcloud.com/radiomoia/sacaba-el-temps-16-04-2017/ Mon, 17 Apr 2017 17:39:23 GMT <![CDATA[Fira Agronatura 16-04-2017]]> ]]> https://www.mixcloud.com/radiomoia/fira-agronatura-16-04-2017/ https://www.mixcloud.com/radiomoia/fira-agronatura-16-04-2017/ Mon, 17 Apr 2017 17:36:53 GMT <![CDATA[Ball Matinal 16-04-2017]]> ]]> https://www.mixcloud.com/radiomoia/ball-matinal-16-04-2017/ https://www.mixcloud.com/radiomoia/ball-matinal-16-04-2017/ Mon, 17 Apr 2017 17:28:15 GMT <![CDATA[Nit De Club 15-04-2017]]> ]]> https://www.mixcloud.com/radiomoia/nit-de-club-15-04-2017/ https://www.mixcloud.com/radiomoia/nit-de-club-15-04-2017/ Mon, 17 Apr 2017 17:27:02 GMT <![CDATA[Hot Dance 80 15-04-2017]]> ]]> https://www.mixcloud.com/radiomoia/hot-dance-80-15-04-2017/ https://www.mixcloud.com/radiomoia/hot-dance-80-15-04-2017/ Mon, 17 Apr 2017 17:26:09 GMT <![CDATA[Desperta't Amb Música 15-04-2017]]> ]]> https://www.mixcloud.com/radiomoia/despertat-amb-m%C3%BAsica-15-04-2017/ https://www.mixcloud.com/radiomoia/despertat-amb-m%C3%BAsica-15-04-2017/ Mon, 17 Apr 2017 17:24:52 GMT